Dietonus Shqipëri


Dietonus – Ky është një preparat inovativ i përbërë nga tre faza që ndihmon në humbjen e peshës

– STIMULON HUMBJEN AKTIVE TË PESHËS
– NDIHMON NË PËRSHPEJTIMIN E DJEGIES SË YNDYRNAVE
– NUK LEJON NDALIMIN E PROÇESIT TË DJEGIES SË YNDYRNAVE PËRGJATË GJUMIT!

POROSIT

Gjeni tani se ku mund të blini Dietonus Shqipëri! Një shtesë unike dietetike për humbjen e peshës me efekt të menjëhershëm! Të gjitha 2 kapsula në ditë dhe ju merrni një efekt round-the-clock të një sauna pa ushtrime të rënda fizike, pa kufizime në ushqim dhe pa probleme shëndetësore. Pas arritjes së një rezultati të mirë, pesha nuk do të kthehet! Projekti goods-eu.com nuk e shesin këtë produkt, por mund të japim adresën e internetit të shitësit zyrtar në vendin tuaj. Ju mund të gjeni çmimin e këtij produkti nga konsulenti juaj personal.

Çfarë është Dietonus?

Cila duhet të jetë gruaja e përsosur? Shumë mund të thonë se bukuria e një gruaje është e përcaktuar vetëm nga përbërja e saj apo veshja. Por shumica e njerëzve në radhë të parë i kushtojnë vëmendje hollësisë së figurës femërore. Në botën e sotme është shumë e vështirë për të ruajtur një dietë të shëndetshme, gjumë dhe tendosje fizike, kështu që shumë vajza dhe gra të reja kanë probleme me mbipeshën. Trashja mund të jetë pasojë e shtatzënisë, çrregullimeve hormonale ose faktorëve të tjerë që kanë ndryshuar funksionimin normal të trupit tuaj. Për fat të mirë, për të zgjidhur këtë problem të rëndësishëm sot ka Dietonus për humbje peshe. Ky produkt natyral dhe i shëndetshëm do t’ju ndihmojë të heqni qafe peshën e tepërt pas 21 ditësh!

Detyra kryesore e krijuesit të kësaj shtojce diete ishte gjetja e një formule universale për ndihmën e grave moderne. Nutritionists kanë kohë për të gjetur se arsyeja kryesore për trashje është regjimi i gabuar ditë – ne të shkojnë në shtrat vonë, vuajnë nga mungesa e gjumit dhe nuk mund të zgjoheni herët. Prandaj, në mënyrë që të filloni humbjen e peshës, duhet të shpërndani mirë punën e sistemit metabolik.

Gjithkush e di se në mëngjes metabolizmi ynë është shumë më i fortë se në mbrëmje. Për këtë arsye, shumë nutritionists rekomandojnë reduktimin e ushqimeve kalori në mbrëmje, dhe karbohidratet për të konsumuar vetëm në mëngjes. Dietonus produktin për humbje peshe është krijuar në disa versione të ndryshme, që ju lejon të djegni yndyrën “deri në orë”.

Efekti përfitues i këtij produkti bazohet në një program trefazor të humbjes së peshës:

– Në mëngjes ju merrni një nxitje të energjisë për trajnime në palestër ose për punë intensive;
– Gjatë ditës stimulohet aktiviteti intelektual dhe trupi është detoksifikuar;
– Në mbrëmje, trupi gradualisht bëhet gati për gjumë, funksionimin normal të sistemit nervor.

Kjo formulë shfaqi performancë të lartë dhe arriti konkurrentët më të afërt. Në 2018, ky produkt hyri në TOP10 të burners më të mirë yndyrë për gratë dhe mori shumë çmime prestigjioze. Efekti përfitues i Dietonus shtesë dietike për humbje peshe ka një efekt të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm. Ju humbni peshën dhe eliminoni plotësisht të gjitha opsionet e mundshme për rikthim.

Rezultatet e përdorimit të Dietonus deri dhe pas konfirmojnë se me këto kapsula mund të humbni 6-15 kg në vetëm 1 muaj!

Arsyet kryesore pse duhet të Dietonus blej dhe të provoni këtë mënyrë të humbjes së peshës, të vendosura në vetitë unike të dobishme të produkteve. Përdorimi i përditshëm i kësaj shtojce diete do të ndihmojë:

– Rritja e energjisë dhe efikasitetit të procesit të trajnimit;
– Merrni një humor të mirë, shtoni motivimin dhe qëndrueshmërinë;
– Përmirësimi i metabolizmit prej 200%;
– Shtypni oreksin dhe hiqni darka të vonshme;
– Përmirësimi i sistemit kardiovaskular, normalizimi i niveleve të sheqerit në gjak dhe zvogëlimi i nivelit të kolesterolit të keq;
– Zvogëloni perimetrin e belit dhe hips, djeg dhjamin, madje edhe në vendet më problematike në trupin tuaj.

Dietonus – si funksionon ai?

Paketa përmban 3 lloje të kapsulave me ngjyra të ndryshme – të bardha, të kuqe dhe blu. Çdo kapsulë është projektuar për një kohë të caktuar të ditës.

Dietonus përbërja:

Kapsula e bardhë (në mëngjes). Në mëngjes, trupi ynë kërkon një sasi të madhe energjie për të ngarkuar për tërë ditën. Kjo është arsyeja pse kapsulat e bardha përmbajnë kafeinë, Goji Berry, ekstrakt Guarana dhe vitamina të dobishme. Një kombinim i tillë i jep një energji të fuqishme të energjisë për të gjithë trupin dhe ndihmon të zgjoheni më shpejt.

Kapsula e kuqe (ditë). Gjatë ditës, truri ynë kryen miliarda operacione dhe ka nevojë për vitamina. Kapsula e kuqe përmban një kombinim të ekstrakteve të agrume, L-carnitine dhe L-tianin, si dhe yndyrnat omega-3. Kjo formulë ndihmon në përmirësimin e kujtesës, funksionin e trurit, dhe gjithashtu ka një efekt pozitiv në përshpejtimin e metabolizmit.

Kapsula blu (mbrëmje). Para shtratit, trupi ynë duhet të qetësohet dhe të relaksohet. Në këtë do t’i ndihmojmë atij një kapsulë blu, e cila duhet të merret 1 orë para gjumit. Kromi është i pranishëm në këtë produkt, që e shtyp oreksin dhe ju ndihmon të kontrolloni darkën tuaj. Përveç kësaj, ajo përmban ekstrakt gjelbër kafe, në sajë të cilat ju humbni peshë të tepërt edhe gjatë gjumit.

Kush do të ishte i dobishëm për ta provuar këtë shtesë dietike? Kompleksi natyror i përbërësve aktivë është universal. Ajo mund të përdoret nga burrat dhe gratë mbi 18 vjeç të cilët kanë simptoma të trashje ose janë duke fituar në mënyrë dramatike peshë të tepërt. Një produkt është i dobishëm nëse:

– Është e pamundur për të humbur peshë nga vetja;
– Nuk ka kohë për të vizituar palestrën;
– Ju jeni të zhgënjyer në dietat dhe trajnuesit e sportit;
– Punoni shumë dhe nuk mund të kontrolloni dietën tuaj.

Është e rëndësishme! Dietonus në farmaci nuk është për shitje! Ju mund të porositni këtë produkt vetëm online në faqen zyrtare të internetit.

Dietonus komente:

“Produkt shumë i mirë për humbje të shpejtë të peshës! Unë kam qenë në gjendje të humbasin 6 kg në vetëm 1 muaj”

“Më pëlqente përdorimi i kësaj shtojce dietetike. Rezultati im është 5 kg për 3 javë”.

“Në Dietonus çmimi është shumë fitimprurës dhe vendosa ta provoj këtë! Ky produkt më befasoi me kënaqësi me efikasitetin e tij!”

Source: www.goods-eu.com