Keto Diet Shqipëri, Kosovë


Efektiviteti i provuar

– Djegia e yndyrës së tepërt
– Heq oreksin.
– Jep energji

POROSIT

Dieta ketogjenike është një zbulim shkencor revolucionar për dietologët! Sot, miliona njerëz në të gjithë botën po humbin peshë bazuar në parimin e zvogëlimit të marrjes së karbohidrateve. Kjo jep rezultate fantastike dhe në 98% të rasteve ndihmon në humbjen e peshës pa ushtrime apo kufizime dietike. Por, para se të përdorni këtë metodë të djegies së dhjamit, duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj.

Për të parandaluar dobësinë dhe apatinë gjatë dietës, ekspertët kanë zhvilluar një formulë unike të vitaminave – Keto Diet suplement dietik për humbje peshe. Falë këtyre kapsollave, ju mund të shpejtoni procesin e lirimit të trupave ketone dhe të normalizoni funksionimin e organeve të brendshme sa më shpejt të jetë e mundur.

Keto Diet – blej, porosit, dorëzon

Për çfarë shërben Keto Diet produkt hollues? Dieta keto përfshin ndryshimin e dietës në përmasat e mëposhtme:

– Yndyrë: 75-90%.
– Proteinat: 8-20%.
– Karbohidratet: 2-10%.

Një mungesë e karbohidrateve e vë trupin në ketozë. Për shkak të urisë nga karbohidratet, truri vendos të kompensojë humbjet e energjisë me yndyrën e vet. Për ta bërë këtë, ajo prodhon trupa ketone në mëlçi, të cilat rikthejnë ekuilibrin e energjisë duke djegur qelizat yndyrore. Me një dietë normale, ketoza ndodh vetëm 7-10 ditë pasi të priten karbohidratet. Nëse përdorni një dietë dhe kapsula Keto Diet për të djegur dhjamin, atëherë pas 40-50 minutash mëlçia fillon të prodhojë trupa ketone. Kjo ju lejon të arrini rezultatin e dëshiruar dhjetë herë më shpejt dhe pa stres të panevojshëm në trup.

Formula universale është e përshtatshme për burrat dhe gratë mbi 18 vjeç të cilët nuk kanë kundërindikacione individuale ndaj përbërësve individualë. Vetëm 1 kapsulë në ditë do t’ju ndihmojë:

– Hiqni dorë nga karbohidratet pa humbur forcë ose energji.
– Normalizoni nivelet e sheqerit në gjak.
– Shpejtoni metabolizmin.
– Normalizoni punën e pankreasit.
– Djegni dhjamin edhe në zonat problematike të trupit.
– Ulni oreksin.
– Humbni 10 deri 17 kg në muaj pa stërvitje dhe agjërim.

Si punon KetoDiet?

Diferenca prej Keto Diet para dhe pas do të befasojë edhe skeptikët më të mëdhenj. Produkti është testuar vazhdimisht dhe ka kaluar me sukses provat e vështira klinike. Më shumë se 95% e vullnetarëve që ranë dakord të merrnin pjesë në provë ishin në gjendje të humbnin peshë në vetëm 30 ditë. Askush nga pjesëmarrësit nuk ka përjetuar ndonjë efekt anësor të suplementit dietik.

Çfarë ka në kapsula?

Produkti përmban vetëm përbërës natyralë me origjinë bimore. Një nga përbërësit kryesorë në formulë është ketoni i mjedrës. Për shkak të vetive të saj natyrore, kjo substancë mund të përshpejtojë metabolizmin dhe të shtypë urinë. L-karnitina përfshihet gjithashtu në tabletat e menjëhershme. Isshtë një aminoacid i dobishëm që ndihmon në prishjen e qelizave yndyrore dhe shndërrimin e tyre në energji. Në kombinim me sinefrinën organike, ajo përshpejton metabolizmin e lipideve dhe shtyp varësinë nga karbohidratet. Duke lexuar me kujdes listën e detajuar të përbërësve, do të jeni të sigurt në efektivitetin e kësaj formule.

Çfarë thonë ekspertët?

Sipas nutricionistëve profesionistë, Keto Diet Shqipëri, Kosovë është një produkt i dobishëm për njerëzit me probleme mbipeshë. Ekspertët konfirmojnë se kur kombinoni këto tableta të ndezura dhe një dietë me ketone, mund të arrini një rezultat pozitiv në 3-4 javë pa dëmtuar shëndetin dhe pa efekte anësore.

Sa i sigurt është ky produkt?

Prodhuesi siguron që kjo shtesë dietike është absolutisht e sigurt për të gjithë njerëzit, pavarësisht nga mosha dhe stili i jetës. Sidoqoftë, Keto Diet blej lejohen vetëm për personat mbi 18 vjeç. Para përdorimit, sigurohuni që të lexoni udhëzimet dhe të ndiqni të gjitha rekomandimet.

Unë jam një vegjetarian (vegan). A mund t’i marr këto pilula?

Po është e mundur. Produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, prandaj është plotësisht i përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Keto Diet si te perdoret?

Doza e rekomanduar ditore është 1 tabletë në ditë. Udhëzimet për përdorim: tretni një tabletë të ndezur në një gotë me ujë ose lëng. Merrni 30 minuta para ngrënies. Vazhdoni kursin për 30 ditë. Nëse lind nevoja, mund të bëni një kurs të dytë, pas një pauze 7-ditore. Ju lutemi vini re: një paketë përmban 20 tableta. Për një kurs të plotë, ju rekomandojmë të porosisni 2 pako dhe të merrni një zbritje shtesë.

Pse nuk gjeta Keto Diet në farmaci?

Prodhuesi monitoron në mënyrë rigoroze cilësinë e produkteve të saj. Prandaj, u vendos që të shitet shtesa dietike vetëm përmes faqes zyrtare të internetit.

Si është KetoDiet porosit?

Ju duhet të plotësoni formularin e porosisë në faqen e internetit të shitësit. Në 10 minuta, ndihmësi i shitjeve do t’ju kontaktojë për të sqaruar detajet. Porosia do të paketohet dhe dërgohet në adresën e specifikuar. Pagesa bëhet pas marrjes së parcelës.

Sa kushton?

Keto Diet çmimi është më fitimprurësi këto ditë. Me një zbritje prej -50%, ju mund të porosisni produktin dhe të kurseni paratë tuaja. Beje tani! Për më shumë informacion mbi koston dhe metodat e dorëzimit, mund të kontrolloni direkt në faqen e internetit të shitësit.

Paç fat!

Source: www.goods-eu.com

Buy Now!