CardioWell Shqipëri


SHËRON HIPERTENSIONIN dhe të gjitha simptomat e tij

– Normalizon presionin e gjakut pas ditëve të para të marrjes së ilaçit
– Përmirëson elasticitetin e murele të enëve të gjakut, eleminon mpiksjen e gjakut, duke parandaluar formimin e trombozave
– Redukton nivelin e hormoneve të stresit dhe parandalon mungesën e oksigjenit në gjak

Continue reading CardioWell Shqipëri

One-Two Slim Shqipëri

 

OneTwoSlim Eleminimi pa nevojën e ndërhyrjeve kirurgjikale të dhjamit nga zona e barkut dhe pjesëve anësorebrenda vetëm 21 ditësh!

– Mundëson nxjerrjen jashtë nga organizmi yndyrën e «brendshme» mjaft të rrezikshme për të
– Ndihmon në reduktimin e sasisë së yndyrës në nivel nënlëkuror
– Optimizon metabolizmin

Continue reading One-Two Slim Shqipëri

Artrovex Shqipëri


Artrovex – Përmirëson në mënyrë të ndjeshme gjëndjen funksionale të nyjeve të trupit tuaj!

– Ndihmon në eleminimin e dhimbjeve si dhe në uljen e ënjtjeve
– Ndihmon drejtëpërdrejtë në heqjen e pezmatimit
– Shërben për ndalimin e proçeseve shkatërruese
– Ndihmon në rigjenerimin e kërceve të dëmtuara

Continue reading Artrovex Shqipëri

Tinedol Shqipëri

Tinedol Shqipëri Tinedol – I projektuar me përdorimin e teknologjive nano!

– Gjithashtu largon aromën e pakëndshme të këmbëve
– Ndihmon ndjeshëm në normalizimin e punës së gjëndrave të djersës
– Është efektiv në shërimin e plagëve të këmbëve, sikundër dhe në eleminimin e plasaritjeve të tyre

Continue reading Tinedol Shqipëri

Bactefort Shqipëri

Bactefort® – nje zgjidhje e sigurte kunder paraziteve

– Necesitas solo un curso completa de tratamiento para quitar todos los parásitos
– Elimina los parásitos, cura, y protege el hígado, corazón, pulmones, estómago y piel
– Alivia posibles procesos de supuración en el estómago y elimina los huevos de los parásitos

Continue reading Bactefort Shqipëri

Hydroface Shqipëri


Hydroface – Nuk keni nevojë që të dilni jashtë, për të pasur një fytyrë të re përsëri!

– stimulojë mekanizmat natyral të lëkurës, rinovimin dhe regjenerimin e saj
– zbut thellësisht rrudhat dhe vijat e fytyrës
– largojë njollat e moshës, si dhe rrathët e zinj dhe qeset nën sy

Continue reading Hydroface Shqipëri

Hair Megaspray Shqipëri

Hair Megaspray Shqipëri Hair Megaspray – Një preparat efektiv që stimulon rritjen e flokëve

– ME PËRBËRËS 100% NATYRALË-përbërja e tij organike është plotësisht hipoalergjenike;
– ËSHTË I THJESHTË NË PËRDORIM- të aplikohet 1 herë në ditë;
– NJË REZULTAT I SHPEJTË – rritje e gjatësisë së flokëve përgjatë gjithë sipërfaqes së kokës në vetëm 1 muaj;

Continue reading Hair Megaspray Shqipëri