Beauty Derm Shqipëria – krem blej, çmim, porosi, dërgesë


Thuaju lamtumirë rrudhave!

– Ndalon plakjen e lëkurës
– Hidraton qelizat dhe i ngop ato me kolagjen
– Përshpejton rigjenerimin e qelizave
– Zbut rrudhat

POROSIT

Problemi kryesor i shumë grave 30+ është gjetja e mënyrave më të përshtatshme për të ruajtur rininë. Para së gjithash, kjo ka të bëjë me shfaqjen e ndryshimeve të para të lëkurës në fytyrë, qafë dhe dekolte. Çdo grua ka grupin e saj unik të metodave që përdor për të kaluar kohën. Mund të jenë të gjitha llojet e procedurave kozmetike, maska, masazhe, suplemente ushqimore ose metoda më radikale si injeksione dhe kirurgji plastike. Në këtë sfond, industria e kujdesit të lëkurës po zhvillohet në mënyrë aktive, kështu që pyetja mbetet gjithmonë – si të zgjidhni kremin e duhur kundër rrudhave pas 30 vjetësh?

Beauty Derm – krem kundër plakjes

Lëkura e bukur, e re dhe elastike e fytyrës në rini është një dhuratë e natyrës. Por me kalimin e moshës, ruajtja e kësaj gjendje bëhet gjithnjë e më e vështirë, gjë që çon në probleme të dukshme. Rrudhat, thatësia dhe humbja e tonit janë shenjat kryesore që lëkura juaj ka nevojë për kujdes shtesë. Menjëherë duam të hedhim poshtë mendimin e skeptikëve se kozmetika kundër plakjes nuk ekziston. Është një iluzion. Mundësitë moderne të shkencës dhe mjekësisë vërtetojnë se kombinimi i duhur i disa përbërësve mund të ketë një efekt të dobishëm në shkaqet kryesore të plakjes së parakohshme:

– Humbja e elasticitetit të lëkurës.
– Thatësi.
– Qërimi.
– Rrudhat.
– Vija të holla në ballë.
– Qeset poshtë syve.
– Ënjtje e fytyrës.

Nëse po kërkoni një mënyrë për të hequr qafe shpejt këto probleme, mund t’ju duket e dobishme Beauty Derm porosit. Kjo është një formulë e avancuar, shumë efektive e krijuar për të mbështetur rininë dhe bukurinë për gratë nga 30 vjeç deri në moshën e vjetër. Substanca ushqyese e krem-maskës shtrihet në mënyrë të përkryer në lëkurën e fytyrës në një shtresë të barabartë dhe depërton thellë brenda në zonat më të largëta të epidermës. Komponentët e dobishëm dhe ushqyes ndihmojnë në stabilizimin e ekuilibrit të ujit, përmirësojnë mikroqarkullimin e gjakut dhe ngopin qelizat e dermës me vitamina dhe antioksidantë.

Si punon Beauty Derm?

Beauty Derm krem kundër plakjes funksionon butësisht dhe gradualisht, prandaj mos llogarisni në përmirësime të menjëhershme si pas vizitës tek një estetist. Nga ana tjetër, rezultatet e arritura përmes rinovimit natyral dhe përmirësimit të gjendjes së lëkurës janë më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme edhe nëse ndaloni përdorimin e kozmetikës kundër plakjes në një moment. Siç tregon praktika, përdorimi i saktë i kremit në kombinim me një dietë të shëndetshme, higjienë dhe stil jetese ndihmon:

– largoni shpejt rrudhat,
– largon thatësinë dhe zbehjen e lëkurës,
– zbardh dhe largon njollat ​​e moshës në lëkurën e fytyrës dhe trupit,
– hidraton dhe ngop qelizat me kolagjen natyral,
– rrit efektivitetin e funksionit mbrojtës ndaj rrezeve të drejtpërdrejta të diellit dhe ndikimeve mjedisore.

Kremi në bazë natyrale nuk shkakton alergji apo varësi. Nëse ndiqni rekomandimet e prodhuesit, mund ta përdorni Beauty Derm anti rrudhë si kozmetikë të përditshme. Rezultatet varen kryesisht nga faktorë individualë, por në përgjithësi, shumica e klientëve janë të kënaqur me përmirësimet.

Beauty Derm si të përdorni: Aplikojeni kremin në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë një herë në ditë, pasi të keni hequr make-up. Duhen vetëm 10-14 ditë për të parë ndryshimet e para. Për rezultate më të qëndrueshme, ju mund ta aplikoni kremin çdo ditë. Pavarësisht pretendimeve të prodhuesit për përbërësit natyralë, para Beauty Derm blej të gjithë blerësit këshillohen të konsultohen me një mjek dhe të kontrollojnë për një reaksion alergjik individual ndaj përbërësve individualë të formulës.

Mendimi i kozmetologut:

“Kam më shumë se 10 vjet që punoj në klinikën e kozmetologjisë harduerike dhe do t’ju ​​tregoj një sekret të madh, asnjë nga procedurat që ofrojmë nuk do të jetë efektive nëse nuk jeni të angazhuar në ruajtjen e përditshme të shëndetit të lëkurës tuaj. Detyra e kozmetologjisë harduerike ose injeksioneve është të heqë një problem ekzistues, por për të shfaqur rrudhat ose thatësinë e lëkurës, unë rekomandoj përdorimin e kozmetikës cilësore kundër plakjes. Shikoni ndryshimin në rezultate Beauty Derm para dhe pas dhe do të kuptoni pse Unë ua rekomandoj këtë krem ​​të gjithë klientëve të mi.”

Për momentin, ju keni një mundësi të shkëlqyer për të marrë një rezultat të shkëlqyer duke përdorur Beauty Derm për rinovimin e lëkurës së fytyrës për këtë. Përfitoni nga oferta e faqes zyrtare, porositni produktin me zbritje deri në -50% dhe dërgojini në shtëpinë tuaj sa më shpejt të jetë e mundur. Kjo formulë ka treguar vërtet rezultate të mira, prandaj mund të konsiderohet si një nga llojet e mundshme të kozmetikës kundër plakjes.

Mos kërkoni Beauty Derm në një farmaci, sepse ky produkt shitet vetëm dhe ekskluzivisht përmes faqes së internetit të kompanisë së shitësit. Kështu, jo vetëm që mund të merrni një produkt cilësor të garantuar, por edhe të kurseni deri në -50%, pasi tani Beauty Derm çmimi paraqitet me një zbritje.

Faqja zyrtare Beauty Derm Shqipëria është në dispozicion në lidhjen e mëposhtme. Shkoni përpara dhe porosisni produktin tani.

POROSIT

Source: www.goods-eu.com